O Firmie

Rekomendacje

Nasze rekomendacje obejmują najpoważniejsze firmy i instytucje na rynku z różnych branż teleinformatyki, telekomunikacji, budownictwa, bankowości itd. Potwierdzeniem naszych osiągnięć są uzyskane certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa technicznego-organizacyjnego, teleinformatycznego oraz ochrony informacji, zarówno ze strony instytucji państwowych, jak i czołowych producentów i dystrybutorów.

Jesteśmy członkami Polskiej Izby Systemów Alarmowych PISA www.pisa.org.plOgólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych POLALARM www.polalarm.com.pl.

Działamy także w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pełnomocników Ochrony Informacji Niejawnych www.zgospoin.com.pl.

Uczestniczymy aktywnie jako wykładowcy i eksperci na seminariach zarówno PISA, POLALARM jak i OSPOIN.

Współpraca

POLALARM

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”, jest organizacją zrzeszającą inżynierów i techników zabezpieczeń technicznych służących do ochrony osób i mienia oraz inżynierów i techników zarządzania bezpieczeństwem.

www.polalarm.com.pl

OSPOIN

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pełnomocników Ochrony Informacji Niejawnych powstało w październiku 2000 r. z inicjatywy osób zainteresowanych propagowaniem zasad ochrony informacji niejawnej w myśl ustawy z dnia 22 stycznia 1999 r. Stowarzyszenie skupia wokół siebie grupę osób zajmujących się zawodowo ochroną informacji niejawnej w różnych instytucjach zarówno państwowych i firmach komercyjnych.

www.zgospoin.com.pl

Polska Izba Systemów Alarmowych

Jest organizacją zrzeszającą firmy branży zabezpieczeń prowadzące działalność handlową i produkcyjną oraz świadczące usługi projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń technicznych.
Na zlecenie PISA przeprowadzamy szkolenia z zakresu kosztorysowania systemów zabezpieczeń technicznych, audytora wewnętrznego zarządzania bezpieczeństwem informacji SZBI wg ISO 27001.

www.pisa.org.pl

Electronic Power and Market

Przedsiębiorstwo Electronic Power and Market Sp. z o.o. powstało w 1989 roku jako jedno z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw na rynku energoelektroniki i automatyki przemysłowej. Misją firmy EP&M Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb rynku inwestorów w zakresie narzędzi zapewniających bezpieczeństwo i pewność działania systemów telekomunikacyjnych oraz innych systemów infrastruktury technicznej.

www.epm.com.pl

BSI Management Systems

BSI Management Systems oferuje certyfikację systemów zarządzania, by wspomóc organizacje w ciągłym doskonaleniu w zakresie efektywności ich działalności oraz zarządzania ryzykiem poprzez certyfikację ich systemów zarządzania spełniając wymagania norm.

www.bsigroup.com

ZLEĆ AUDYT SWOJEJ FIRMY JUŻ DZIŚ!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zadzwoń lub napisz.

TOP